Firmanızın IT departmanını yönetimi yapacak bir sisteme ihtiyacınız varsa, Freshworks’ün IT yardım masası ürünü Freshservice sizin için güçlü bir seçenek. Freshservice kullanımı kolay ve anlaşılır bir arayüze sahip ayrıca diğer uygulamalar ve IT sistemleriyle kolayca entegre olabilen bir IT Yönetimi sistemi. Ek olarak, Google Apps, Dropbox, AWS, Bomgar gibi bulut sistemleriyle yerli entegrasyonlar kurulabilmesi de bu ürüne değer katıyor. Tüm bu özellikleriyle Freshservice IT yardım masası özelliğinin de hakkını vermekte. Gelin şimdi Freshservice’le firmanız için neler yapabileceğinize bir göz atalım:

Freshservice ile İşleri Otomatik Hale Getirin

Freshservice’in workflow automator özelliği sayesinde ticket’ları önceliklendirme, kategorilere ayırma, doğru kullanıcılara atama ve kapatmanın yanısıra onay alma, müşteri temsilcilerine ve kullanıcılarına bildirim yollama gibi işlemleri otomatik hale getirebilirsiniz. Böylece siz her şeyi tek tıkla hallederken, işlerin tıkır tıkır ve kusursuz biçimde ilerlemesini izleyebilirsiniz. 

Freshservice ile Oyunlaştırma Özelliği: Çalışanları Yarıştırın

Freshservice, diğer IT yardım masası ürünlerine ek olarak, oyunlaştırma özelliğine de sahip. Freshservice sisteminin Arcade özelliğiyle, ticket’ların yönetimi gibi günlük IT görevlerinde en çok başarıya ulaşan kişileri ödül ve sanal rozetlerle ödüllendirebilir, başarılarını sergilemelerini sağlayarak, çalışanların birbirleriyle daha iyi çalışmak için rekabet ettiği bir ortamı oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu şekilde çalışanlar, rutin görevleri eğlenceli olarak algılamaya başlayabilirler de. Siz de Freshservice’in en güçlü yönlerinden olan oyunlaştırma özelliğini, işletmeniz için büyük bir avantaja dönüştürmüş olursunuz. 

Freshworks’ün Tüm Ürünlerini Deneyimleyin

Tüm Freshworks ürünlerinde olan bir avantaj, Freshservice için de kesinlikle geçerli, o da çalışırken bir Freshworks ürününden diğerine hızlıca ve mükemmel bir şekilde geçiş yapabilme özelliği. Eğer Freshteam ve Freshsales sistemlerine de kayıtlıysanız, bu sistemlere Freshservice arayüzünden kolayca geçiş yapıp bilgileri görebilirsiniz. 

Eğer siz de IT departmanınızı yönetecek bir sistem ve yardım masası arayışındaysanız, uzağa gitmeye gerek yok, Freshservice var. Freshservice yukarıda saydığımız işletmelere hız katan özellikleriyle, uzmanlarımız tarafından önemle öneriliyor. Eğer siz de Freshservice ürünleriylle ilgili sorularınızı yöneltebileceğiniz bir adres arıyorsanız, buradan uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

En son haberleri e-postanıza alın
Diğer yazılarımız