Peranet olarak, CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) daha etkin ve verimli hale getirmek adına crm danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.

Özellikle dijitalleşen dünyada, satış, pazarlama ve müşteri desteği süreçlerinin önemi artmaktadır.

Peranet’in geniş tecrübesi ve profesyonel ekibi ile, işinizi bir sonraki seviyeye taşıyın. Bizimle CRM’nin gücünü ve dijitalleşmeyle birlikte getirdiği avantajları keşfedin.

Satış süreçlerinizin dijitalleşmesiyle birlikte müşterilerinize daha hızlı ve etkin çözümler sunmayı hedefliyoruz. Pazarlama süreçlerinizi dijitalleşmeyle birlikte özelleştirebilir ve genişletebiliriz. Müşteri destek süreçlerinizi ise dijital platformlar üzerinden daha hızlı ve verimli hale getirerek, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen firmamız, sizinle beraber çalışarak CRM stratejilerinizi ve operasyonlarınızı geliştirmeye yardımcı olur. Sizinle birlikte, işletmeniz için en uygun CRM sistemi seçilir, entegre edilir ve uzman ekibimiz ile yönetilir.

Dijital Satış Süreçleri

Satış operasyon kanallarınızı tek ve etkili bir noktadan yönetin!

Dijital Müşteri Yönetim Süreçleri

Çok kanallı etkileşim ile müşterilerinizin ihtiyaçlarına anında cevap verin!

Dijital Pazarlama Süreçleri

Hep görünür kalın!

Dijital Satış Süreçleri

Satış süreçlerinizde dijital çözümler kullanmak, müşterilerinizin, müşteri adaylığından başlayarak satış sonrası süreçlerine kadar geçirdiği bütün aşamaların kayıt ve takibi konusunda size hız, zaman ve etkinlik kazandıracaktır. Ayrıca bu süreçlerde, tekrarlanan ya da benzer özellikler gösteren tutumları tespit etmenizi sağlayarak, yeni adaylarınız için daha anlamlı ve etkili stratejiler geliştirmenize yardımcı olacaktır. Yüksek teknolojili CRM sistemleri, ziyaretçi takibi, canlı sohbet ve çağrı merkezi entegrasyonlarıyla müşteri deneyimini üst düzeye taşıyabilirsiniz. Aklınızda dijital satış nasıl yapılır sorusu var ise, bize danışabilirsiniz.

Dijital Müşteri Yönetim Süreçleri

Müşterilerinizle gerçekleştireceğiniz her türlü aktivitenin tek bir dijital ortamda toplanması satış sonrası süreçlerde müşteri bağlılığınızı sağlamanın önünü açacak bir yöntemdir. Mobil veri tabanı, sipariş yönetimi, otomasyonlar ve özelleştirilebilir form ve döküman şablonları kullanarak müşteri yönetim süreçlerini daha verimli hale getirebilirsiniz. Ayrıca, müşteri hizmetleri ve destek talepleri gibi geri bildirimleri hızlı ve etkili bir şekilde yöneterek müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz. Müşteri hizmetleri yönetimi hakkında daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Süreçleri

Dijital pazarlama süreçlerine entegre olarak, müşterilerinize ve müşteri adaylarınıza özel olarak tasarlayabileceğiniz e-posta kampanyaları ya da SMS kampanyaları ile iletişim ağınızı güçlendirebilir ve potansiyel müşterilerinizin kurumunuzdaki gelişmelerden haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, sosyal medya yönetimi, içerik pazarlaması ve SEO gibi dijital pazarlama stratejileri ile online varlığınızı artırarak daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Hizmetler

Sunduğumuz diğer hizmetler

Freshworks Eğitimi

İş akışlarınızı iyileştirmek ve çalışma etkinliğinizi yükseltmek amacıyla uzmanlık düzeyinde Freshworks Eğitimlerini sizlere sunmaktayız.

Zoho Eğitimi

Peranet Bilgi Teknolojileri olarak, iş süreçlerinizi ve çalışma verimliliğinizi artırmak için profesyonel Zoho eğitimleri sunuyoruz. 

Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı

Teknolojiyi stratejik bir iş ortağı olarak kullanmanızı sağlayacak Bilgi Teknolojileri (IT) Danışmanlık Hizmetleri sunuyoruz.