QNB Finansbank Dijital Köprü’nün Yenilikçi Dünyasına Hoş Geldiniz!

Dijital Köprü, şirketin bankacılık ve diğer ihtiyaçlarına dijital çözümler sunan bir platformdur. Dijital Köprü ile şirketinizin Bankacılık, e-Dönüşüm, e-Ticaret, Yönetimsel ve Finansal ihityaçlarına çözüm bulabilirsiniz.

Dijital Köprü’de, Peranet’in Google partneri olarak sunduğu Google Workspace Çözümü ile iş süreçlerinizi daha verimli ve güvenli bir şekilde yönetin.

Dijital Köprü’nün Google Workspace Çözümü

Verimlilik Artışı

Ekip üretkenliğini maksimize eden entegre araçlar sayesinde, çalışanlar arası işbirliği ve koordinasyonu teşvik eder. Google Dokümanlar, Slaytlar gibi araçlarla eş zamanlı çalışma imkanı sunar.

Erişilebilirlik ve Esneklik

İster ofiste, ister evde veya seyahatte olun, her cihazdan ve her yerden belgelere ve uygulamalara erişim imkanı. Bulut tabanlı yapısı sayesinde, bilgilere her zaman, her yerden erişim.

Yüksek Güvenlik Standartları

Endüstri lideri güvenlik protokolleriyle veri koruma. Dosya paylaşımında ve saklamada yüksek güvenlikli şifreleme ve izin yönetimi.

Bütünleşik Çözüm

Gmail, Google Drive, Meet gibi uygulamalarla tüm iş süreçleriniz için tek bir platformda entegre çözümler. Tek bir platform üzerinden profesyonel e-posta adresi oluştun ve eşsiz bir kullanıcı deneyimi yaşayın.

Dijital Köprü’nün Google Workspace Çözümü Hakkında
Detaylı Bilgi Alın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okudum ve bu kapsamda kişisel verilerimin belirtilen amaçlar dahilinde işlenmesini kabul ediyorum.

Dijital Köprü Müşterilerine Özel Fırsat:
Google Workspace lisansında ilk 6 ay boyunca %10 indirim!
Kurulum bedava!*

Bu fırsatları kaçırmayın! İşletmenizi geleceğe taşıyacak bu araçları keşfetmek için formu doldurun ve denemeye başlayın!
Business Starter
₺61 TRY
1 yıllık taahhüt üzerine kullanıcı başına aylık fiyat  🛈
Business Standard
₺122 TRY
1 yıllık taahhüt üzerine kullanıcı başına aylık fiyat  🛈
Business Plus
₺183 TRY
1 yıllık taahhüt üzerine kullanıcı başına aylık fiyat  🛈
Enterprise
Fiyatlandırma için satış ekibiyle iletişime geçin

Dijital Köprü’nün Google Workspace Çözümü‘nden
Nasıl Faydalanabilirsiniz?