Zoho CRM sistemleri müşterilerle ilgili verileri kaydetmenize ve bu bilgilere göre müşteri segmentasyonu yapabilmenize yarayan, firmalar için oldukça faydalı yazılımlardır. Farklı farklı sektörlerdeki firmalar için sayısız avantaj sunan bu sistemler, gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firmalar için de ayrı bir önem teşkil etmekte. Siz de gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın yöneticisiyseniz, Zoho CRM sayesinde firmanız için neler başarabilirsiniz, gelin birlikte inceleyelim. 

Zoho Crm ile Önemli Bilgilere Her Zaman Ulaşabilirsiniz

CRM sistemlerinin en önemli işlevi olan bilgileri depolama özelliği, gayrimenkul sektöründe çalışan firmalar için de çok değerli bir özellik. CRM sistemleriyle müşteri ve müşteri adaylarının isimleri, iletişim bilgileri, ev adresleri, e-posta adresleri, satın aldıkları ev ve diğer satın alma aktiviteleri gibi önemli bilgileri sistemde kayıt altına alabilir, gerektiğinde kullanabilirsiniz. Ayrıca CRM sistemlerinin en önemli özelliği, bütün bilgileri bir yerde kayıtlı tutması ve böylece organize çalışan bir ekip yaratabilmesi. Bu yazılımlarla, farklı departmanlardaki çalışanlar eş zamanlı olarak sistemdeki gerekli ve önemli bilgilere erişebilir, müşterilerle iletişimlerinde bu bilgilerden yararlanabilirler. 

Müşteri Adaylarınızla Daha Hızlı Konuşabilirsiniz

Zoho CRM ile müşterilerle iletişim geçmişiniz hiçbir zaman kaybolmaz, bu da bütün müşteri temsilcilerinizin işini kolaylaştırır. Bu ürün sayesinde, her bir müşteri veya müşteri adayına yolladığınız mail ve mesajlar müşteri profiline veri olarak kaydedilir ve uzun bir iletişim zinciri meydana getirir ve bir gün yararlanmanız için hazır bekler. Bu şekilde, müşteri ve müşteri adaylarınızla olan iletişim geçmişini detaylı analiz edip, başarınıza başarı katabilirsiniz. Bunun dışında temsilcileriniz CRM sisteminden müşteri adaylarına doğrudan e-posta gönderebilir, hatta toplu e posta gönderimi de yapabilirler, ki bu da zamandan tasarruf etmenizi sağlar. 

Zoho Crm İle Yoldayken Bile Satış Yapabilirsiniz

Zoho CRM sistemiyle, müşteri adaylarının QR kodları veya kartivizitlerini tarayarak sisteme müşteri veya müşteri adayı olarak girişini kolayca yapabilir, kaydını yaptığınız kişilere kartvizit tarayıcısı vasıtasıyla hazır e-posta taslaklarını gönderebilirsiniz. Böylece müşteriyle iletişimde zamandan kazanmış olursunuz. Dahası iş verimliliğinden bahsederken, Zoho CRM’nin mobil uygulamasından bahsetmemek olmaz. Zoho CRM mobil uygulaması, gerçek zamanlı satış performans raporları ve verileri sunarken, toplantılar organize etmenize ve iş takibini planlamanıza, trafikte ilerlerken bulunduğunuz yerdeki potansiyel müşterileri tespit edebilmenize olanak tanıyan müthiş bir uygulamadır. Bu uygulama vasıtasıyla kelimenin tam anlamıyla yolda yürürken bile birilerine gayrimenkul satışı yapabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız yararlar dışında Zoho CRM, gayrimenkul firmalarına daha birçok avantaj getirmekte. Siz de gayrimenkul sektöründe çalışan bir yönetici olarak satışlarınızı kolaylaştırmak ve müşteri adaylarınızla daha hızlı ve daha iyi iletişim kurmak için bir CRM sistemi arayışındaysanız, bizim önerimiz Zoho CRM olacaktır. Zoho crm ileilgili daha çok bilgi almak isterseniz, buradan uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

En son haberleri e-postanıza alın
Diğer yazılarımız