• Zoho CRM ve Whatsapp entegrasyonu ile ekibiniz kendi hesaplarından, CRM’inizdeki müşteri adayı ve müşterilerinizle yapılan kendilerini ilgilendiren tüm yazışmaları görebilecek; siz de bu iletişimi gelişmiş raporlar aracılığıyla takip edebileceksiniz.

Zoho CRM ve Whatsapp Entegrasyonu ile yazışmalarınızı ekip olarak yönetin.

Aynı WhatsApp görüşmesine birden fazla ekip üyesi ekleyin ve görevleri kolay ve hızlı bir şekilde atayın. 

ZOHO CRM ve Whatsapp ile;

E-postalar ve aramalar geçmişte kaldı. Tüm konuşmalarınızı müşterilerinizin tercih ettiği kanaldan yönetin; sonuçlarınızı artırın.

Otomatik olarak müşteri adayı oluşturma

Zoho CRM ve Whatsapp ile yeni müşteri adaylarını ve kişileri yönetmek artık hiç olmadığı kadar kolay. Bu yeni özellik ile müşterilerinizle iletişim kurmanızı kolaylaştırmak ve işinizi yeni bir düzeye taşımak istiyoruz.

İnovatif Çözümünüz

E-posta yoluyla gönderildiğinde gözden kaçan anketlerle müşterilerinizin ilgisini çekin, yeni ürün sürümleri, etkinlik davetiyeleri ve hatırlatıcılar hakkında bilgi gönderin.

Marka İmajınız

Whatsapp tarafından tanımlanan ortamın en iyi uygulamalarını takip ederek markanızın imajını iyileştirme ve müşterilerinizle daha iyi bağlantı kurma şansınız olur.

Farklı mesajlaşma seçenekleriniz

Oturum mesajları, şablon mesajlar ve toplu ve anında iletme bildirimleri, Whatsapp tarafından tasarlanan üç yeni mesajlaşma konseptidir. Size karşılıklı ticaretin gücünü verirler.

Zoho CRM kullanıcısı mısınız? WhatsApp entegrasyonunu sizin için biçilmiş kaftan!

Diğer Uygulamalar

WhatsApp’ı Zoho Desk ile müşteri destek kanallarınızdan biri haline getirmek çok kolay!

WhatsApp mesajlarınızı “ticket”lara dönüştürün. Müşterilerinize eşsiz bir destek tecrübesi yaşatın.

  • WhatsApp taleplerinizi Zoho Desk’in içinden basit ve bütünleşik bir şekilde yönetin.
  • Temsilcileriniz, WhatsApp konuşmalarını doğrudan Zoho Desk içinde görüntüleyebilir ve canlı bir sohbette olduğu gibi müşterilere anında yanıt verebilir.

Zoho Flow WhatsApp entegrasyonu ile WhatsApp iş akışlarınızı kolaylaştırın.

Zoho Flow, veri ve bilgi aktarımını otomatikleştirmek için bulut uygulamalarını birbirine bağlayan akışlar oluşturmanız için bir platform sağlar.