Çalışma Ortamının Dijitalleşmesi

Çalışanlarınız için akıllı, verimli ve kollektif iş uygulamaları!

Ortak çalışma ve verimlilik üzerine tasarlanmış ofis uygulamaları ile çalışma ortamını dijital ve verimli bir hale getirebilirsiniz. Takım içi akışın sağlanması açısından; ortak döküman kullanımı, eğitim ve toplantılar için online portaller gibi uygulamaların yanında ofis içi ve dışı anlık iletişim sağlayan araçlarla iş yerinizde etkinliği arttırabilirsiniz.

(Kurumsal eposta, Online doküman yönetimi, Online sunum, Ekip içi chat, İşbirliği portali, Online toplantı)

Kurumsal E-posta

Güvenli eposta barındırma ürnleri ile bulut tabanlı kurumsal epostalar kullanabilirsiniz. Şirketinize özel alan adı ile çalışanlarınız için profesyonel e-posta adresleri oluşturun. 

CRM ile Entegre E-posta

CRM sistemi ile entegre çalışan eposta hizmetleri sayesinde, epostanızdan ve CRM sisteminizden daha fazla verim alabilrisiniz.  

Online Doküman Yönetimi

Bir flash sürücü taşımayı bırakıp verilerinizi bulutta saklayabilirsiniz. Aynı zamanda dokümanlar üzerinde online çalışmalar yapabilirsiniz. 

Ekip İçi Yazışma

Ekip içi iletişim online sohbet ürünleri sayesinde artık çok kolay ve oldukça hızlı. Ekip içi iletişimi kuvvetlendirerek çalışma ortamınının verimini artırabilirsiniz. 

İş Birliği Portali (intranet)

Ekip içi bilgi paylaşımını, intranet kullanarak hızlı bulut tabanlı ve verimli bir hale getirebilirsiniz. Duyurularınız, dokümanlarınız ve bilgileriniz tekbir yerden bütün ekip ile buluşur.

Online Toplantı

Müşterileriniz ile veya ekip içi toplantılarınızı online olarak düzenleyebilir, ekran paylaşımı, toplantı kaydetme gibi özellikler sayesinde toplantı verimini artırabilirsiniz. 

Ürünler

drive_logo

Google Drive

gmail_logo

Gmail

hangouts_logo

Hangouts

peranet

Hangouts Meet