Dijital Pazarlama Hizmetleri

Eposta Pazarlaması (Email Marketing)

Günümüzün sürekli değişen dijital dünyasında, eposta pazarlama bir arka koltuk almak eğilimindedir. Eposta pazarlaması, birçok kişi tarafından göz ardı edilen hedeflenmiş, paylaşılabilir, güvenilir, ölçülebilir ve düşük maliyetli bir araçtır. Güvenilir bir pazarlama danışmanıyla çalışmak süreci basit ve uygun maliyetli hale getirir. Stratejik bir yaklaşım, doğru bir rehberlik ve güçlü bir mesajla, işletmeniz eposta pazarlamasından en büyük verim ile yararlanır.

Sosyal Medya Pazarlaması (Social Media Marketing)

Sosyal medya, içeriği birleştirmek ve işletmenizin görünürlüğünü artırmak için kullanılan en düşük maliyetli dijital pazarlama yöntemlerinden biridir.

 

Bir sosyal medya stratejisinin uygulanması, geniş bir tüketici kitlesiyle ilgileneceğinizden, marka bilinirliğinizi büyük ölçüde artıracaktır.

 

Arama Motoru Pazarlaması (Search Engine Marketing)

Arama motoru pazarlaması, satın almaya hazır olduğunda hedef kitlenize ulaşmanın en uygun maliyetli yollarından biridir. Araştırmalar, çevrimiçi aramaların yüzde 90’ının satın alma döngüsünün sonunda bulunan kişiler tarafından yürütüldüğünü göstermektedir.

 

Arama motoru pazarlaması düzgün yapıldığında, reklamlarınız hedef kitlenizin önüne, reklamınıza tıklayana kadar ücretsiz olarak erişilebilecek içeriklerle yer alır.

Görüntülü Pazarlama (Display Marketing)

İşletmenizin reklamını yaparken göz önünde bulundurulması gereken üç önemli faktör vardır: Dikkat çekmek için görsel çekicilik, maruz kalmayı en üst düzeye çıkarmak için konum ve yanıtı iyileştirmek için alaka düzeyi. Görüntülü pazarlamanın günümüzde dijital pazarlamada popüler bir uygulama haline gelmesinin nedeni bunlardır. Görsel ve hedefleme yetenekleriyle, görüntülü reklamlar, görünürlükten marka bilinirliğine kadar bir işletmeye birçok avantaj sunar. Bu yayın, görüntülü reklamların neler olduğu ve işinize nasıl fayda sağlayacağı ile ilgili temel bilgileri içerir.