UZMAN OLDUĞUMUZ KONULAR

  • Potansiyel müşterilere doğru zamanda ulaşın ve onları her kanalda kullanın. Alanında uzman kadromuz, Zoho CRM ürünleri danışmanlığı ile hizmetinizde…
  • Zoho ürünlerinde uzman kadromuz ile şirketinizin süreçlerini Zoho’ya geçirmenize yardımcı oluyoruz. Müşteri adayı yönetimi, satış süreçleri yönetimi, teklif takibi ve yönetimi ve raporlama konularında destek oluyoruz.
  • İşletmeniz için gerekli olabilecek, finans, ortak çalışma, depolama, e-posta ve 40’tan fazla ürün ile süreçleriniz kolaylaştırmak için ideal bir çözüm ortamı sunuyoruz.
zoho
peranet

Google Ads – Zoho CRM Bağlantısı

Google Adwords’e harcadığınız bütçeden ne kadar müşteri adayı geldiğini kontrol altında tutabilirsiniz. Ayrıca belirli bir müşteri adayı hangi reklamdan geldi, kaç liraya mal oldu vb. bilgilere Zoho CRM içerisinde kolayca erişebilirsiniz.

Google’da arama yaparak sitenize gelen ziyaretçilerin CRM içerisinde anında müşteri adayına dönüşmesi ve hangi kelime arama ile geldiği, hangi kampanyadan . geldiği gibi bilgilerin de CRM de olması için Google Ads – Zoho CRM bağlantısını kullanın.

Facebook Lead Ads – Zoho CRM Bağlantısı

Facebook Lead Ads Zoho CRM Bağlantısı sayesinde müşteri adayının oluşturulduğu günden, geldikleri reklam kampanyasına ve ait olduğu şirkete kadar tüm bilgileri tek bir raporda görün.

Facebook’da verdiğiniz reklamlardan form dolduran müşteri adaylarını manuel olarak CRM sisteminize yüklemek ile uğraşmayın. Zoho CRM ve Facebook Lead Ads entegrasyonu sayesinde facebooktan müşteri adaylarınız anında CRM içerinde oluşsun.

peranet
peranet

Web Sitesi Formları – WebForm

En iyi pazarlama kampanyaları, satış ekibiniz için kaliteli müşteri adayları üretir. Açılış sayfalarından iletişim formlarına kadar, CRM’DE müşteri bilgilerini bir adımla yakalayın. Zoho CRM, dijital pazarlama kampanyalarınızı hem özelleştirilebilir hem de önceden oluşturulmuş web formları sunar.

Şimdiye kadar hazırladığımız yüzlerce web formu sayesinde müşterilerimiz website ziyaretçilerinin ve reklamlardan karşılama sayfalarına gelen ziyaretçilerin bilgilerini anında Zoho CRM içerisine alabiliyorlar. Ayrıca özelleştirdiğimiz web formları sayesinde form bilgilerinin dışında bir çok bilgiyi de CRM içerisine alabilirsiniz.

Raporlama

Zoho CRM raporları, kayıtların detaylı ve bilgilendirici listesidir. Her rapor, çeşitli amaçlar için gereken önemli verilere erişim sağlar. Zoho CRM’de, standart raporlar çeşitli modüllerde sunulmaktadır.

Raporlama, CRM sisteminizden almayı beklediğiniz katma değerlerden en önemlilerinden biridir. CRM sisteminde tuttuğunuz her veriyi hem liste halinde, hem özet halinde ve hemde görsel olarak raporlar oluşturabiliriz. Aynı zamanda bu raporları kullanarak panolar oluşturabiliriz. Bu sayede tek bir tıklama ile müşteri verilerinizi kolay okunur hale getirebilirsiniz.

Ayrıca raporlama konusunda derinleşmek isteyen müşterilerimiz için Zoho Analytics desteği de sunmaktayız.

peranet
peranet

Otomatik Atama

Sektörünüzün bölge, ürün çıkarları, müşteri adayı kaynağı vb. gibi özelliklerine göre farklı ölçütler yapılandırabilirsiniz, böylece yalnızca ölçütleri karşılayan adaylar otomatik olarak seçilen temsilciye atanır. Aday müşteri adaylığı atama sürecini otomatikleştirerek, çok fazla zaman ve emek tasarrufu sağlayabilir ve ayrıca manüel müdahaleler nedeniyle oluşabilecek istenmeyen talepleri azaltabilirsiniz.

Birçok farklı kanaldan CRM sistemine otomatik alamyı sağladığımız müşteri adaylarını, sizin istediğiniz şartlarda istenilen kişilere otomatik dağıtılmasını sağlayabiliriz. Dil, reklam vb birçok özelliğine göre gelen müşteri adayları sırayla veya belirli oranlarda CRM kullanıcılarına otomatik olarak atanabilir.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

dr cınık

Cinik Saç Ekimi ve Plastik Cerrahi Kliniği
Dr.Cinik Hospital , 15 yılı aşkın bir süredir, çok sayıda uluslararası hastayı memnun etmiş konusunda uzman bir kliniktir. 12 ayrı dilde websitesiyle 30 dan fazla ülkede hastaları bulunan Dr. Cinik Hair Hospital hızla büyüyen ve konusunda uzman bir satış ekibine sahiptir.

carisma

Carisma Emlak 1997 den günümüze Her biri alanlarında uzman profesyonel kadrosuyla, kalite algısını katlayarak hizmetlerini sürdürmektedir. Başta Ataköy projeleri ve kısımları olmak üzere; Basın Ekspres üzerindeki projelerde de aynı hizmet anlayışını benimseyen firmamız, kaliteli ve güvenli bir süreç oluşturma esaslı çalışmalarını devam ettirmektedir.